ברונו, מרכז עזריאלי, תל אביב

מסעדת ברונו, מסעדת השף הכשרה המובילה והאיכותית בישראל יצרה לה עם השנים מעגל סועדים ואוהבים שלא מוכן להחליף את האווירה המיוחדת של ברונו בשום מקום אחר.
מסעדת ברונו היא מסעדה כשרה, אולם אירועים וכנסים במגדלי עזריאלי.
מסעדת ברונו

ברונו – המסעדה
עם כל שנה שעוברת, מסעדת ברונו קובעת את מקומה כאחד ממוסדות הקולינריה המוכרים והאהובים במטרופולין התל אביבי. משהו בחיבור החד פעמי בין מטבח שף ישראלי, עשיר באהבה ובמגע אישי – עושה את ברונו למקום שפשוט כיף לחזור אליו. זה מתחיל ב”אוכל הקטן” שמוגש ללא הגבלה לשולחן, נמשך בעיקריות המשתנות ומתחדשות ללא הרף וסוגר באקורד הסיום המפנק של “ברונו מתוק” – קולקציית הקינוחים המנצחת כולל סופלה השוקולד שהפך למיתולוגיה תל אביבית בפני עצמה…

ברונו – האירועים
גם היום, 9 שנים לאחר השקת ברונו, סועדים וותיקים מופתעים לגלות שבצמוד למסעדה פועל אולם אירועים תחת אותה בעלות ומציע את מטבח השף של ברונו לאירועי יוקרה עד 300 איש. האולם בנוי למעשה מקומפלקס חדש שניתן לחלקו לכמה אולמות מישנה המאפשרים עריכת אירועים בהיקף משתנה. חזות המקום עברה שיפוץ מושקע ושדרוג מערכות תאורה, סאונד, הקרנה וצילום במעגל סגור לאחרונה. גולת הכותרת שהושקה הקיץ היא מרפסת האירועים המרהיבה שחוסה בצל מגדלי עזריאלי. הנוף עוצר נשימה ורשימת הממתינים לתאריך פנוי על המרפסת מתארכת מיום ליום. בהחלט שווה לבוא ולהתרשם.

ברונו
מרכז עזריאלי, קניון קומה 3 תל אביב
טל: 03-6093030
פקס: 03-6910998

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסעדות שאהבנו

דיינר – פורטל המסעדות

אתר חדש שיקח אתכם למקומות הטובים בישראל ויציג לכם את מיטב המסעדות, הברים ובתי הקפה של ישראל

מסעדות בישראל

חפש מסעדה לפי נושא או מקום

RSS ברים בתל אביב


© Designed by ByTech 2018